platforma e-booka

metamorfoza wnętrza

małe kroki, wielka zmiana

POBIERZ E-BOOKA, OBEJRZYJ VIDEO.
Te proste kroki pomogą Ci szybko odmienić Twój dom lub mieszkanie.

metamorfozaw nętrza

małe kroki, wielka zmiana

Obejrzyj nagranie Kawa z Architektem oraz pobierz e-booka i działaj!

#KawazArchitektem to cykliczne spotkania w czasie których rozmawiamy o wnętrzach. Dowiesz się co jest modne, funkcjonalne, na co warto wydać więcej, a co możesz kupić z niższej półki.  Spotykamy się we wtorki o godzinie 10:00 na fanpage Dorota Mularczyk Architekt Wnętrz.

Polub mój fanpage na FB

Co wtorek o 10.00 na moim fanpagu prowadzę livy „Kawa z architektem”. Będą ze mną na żywo, możesz zadać mi pytania dotyczące urządzania Twojego domu lub mieszkania. 

DOŁĄCZ DO INSTAGRAMA

Zapraszam Cię na moje konto na Instagramie, gdzie codziennie dzielę się swoimi radami i wskazówkami na instastory. Dzięki temu nic nie przegapisz.

NAZYWAM SIĘ DOROTA MULARCZYK, JESTEM ARCHITEKTEM WNĘTRZ.

Od wielu lat pomagam moim Klientom urządzić piękne, wygodne i funkcjonalne wnętrza oraz przetrwać remont bez bankructwa i rozwodu.

Wierzę, że wnętrza, w których mieszkamy, mają ogromny wpływ na nas i nasze samopoczucie. Dlatego powinny być dobrze urządzone, zgodnie z naszą wizją, ale również dopasowane do codzienności.

I choć nie ma jednej recepty na idealne wnętrze, bo każdy z nas ma inne potrzeby, to wiem, że stosując konkretne kroki, możesz zrealizować swoje wnętrzarskie marzenia.

Copyright DOROTA MULARCZYK ARCHITEKTURA WNETRZ