JAK MOGĘ CI POMÓC?
Poznaj moją ofertę i wybierz najlepszą opcję dla siebie.

PROJEKT WNĘTRZA

Poznaj moją ofertę, wybierz najlepszą opcję dla siebie i oddaj się w ręce eksperta.

PROJEKT KONCEPCYJNY

Potrzebujesz przeanalizować możliwości funkcjonalne wnętrza oraz wsparcia w doborze kolorów i materiałów wykończeniowych?

PROJEKT WYKONAWCZY

Potrzebujesz szczegółowego projektu wnętrz wraz z doborem kolorystki i materiałów w ramach okreslonego budżetu?

PROJEKT Z NADZOREM

Potrzebujesz kompleksowego wsparcia i kluczowy dla Ciebie jest projekt wykonawczy wraz z nadzorem i kontrolą realizacji projektu na budowie?

TAK POWSTAJE TWÓJ PROJEKT

SPOTKANIE

To pierwsze nasze spotkanie, na którym opowiesz mi o swoim wymarzonym wnętrzu.

U

ANALIZA TWOICH POTRZEB

Ankieta i tablica inspiracji. Opowiesz mi o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Twoje pomysły są niezbędne, abym mogła stworzyć projekt, który Cię zachwyci.

l

ETAP KONCEPCYNJY

Rysunki układu funkcjonalnego. Dostaniesz najlepsze rozwiązanie przestrzenne dopasowane do Ciebie i Twojego stylu życia.

DOBÓR MATERIAŁÓW

Poszukiwania kolorystki, materiałów i stylu. Z morza dostępnych na rynku możliwości wybierzemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania. Z moim wsparciem, podejmiesz najlepszą decyzję, tak aby Twój projekt stanowił spójną całość.

WIZUALIZACJE

Na tym etapie wiesz już jaki układ funkcji ma Twoje mieszkanie lub dom. Teraz zobaczysz wizualizacje, dzięki czemu wnętrze nabierze koloru, faktury i klimatu.

ETAP WYKONAWCZY

Dokumentacja techniczna. Dostaniesz szczegółowe rysunki, dzięki którym wykonawcy wiedzą jak wykonać swoją pracę, a Ty jesteś spokojny i masz kontrolę nad remontem.

WYKONAWCY I DOSTAWCY

Współpracuję ze sprawdzonymi wykonawcami. Praca z nimi to gwarancja jakości, dotrzymania terminów oraz poczucie bezpieczeństwa w czasie trwania prac.

ETAP KOSZTORYSOWANIA

Szczegółowy kosztorys. Otrzymasz zestawienie materiałów oraz wyceny projektów mebli i prac wykończeniowych. Całość zapewni Ci poczucie kontrli realizacji określonego przez Ciebie budżetu.

Z

REALIZACJA I NADZÓR

Tu też jestem z Tobą. Dzięki temu nie musisz sprawdzać czy każda płytka lub gniazdko są tam gdzie je zaplanowałeś. Nadzoruję i koordynuję wszyskie prace oraz ich wykonanie zgodnie z założeniami w projekcie a Ty jesteś spokojny i masz więcej czasu dla siebie i rodziny.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy o Twoim wymarzonym wnętrzu!
+48 502 000 505
pracownia@dorotamularczyk.pl
}
PN-PT 9.00-17.00

Copyright DOROTA MULARCZYK ARCHITEKTURA WNĘTRZ | POLITYKA PRYWATNOSĆI